Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki inna rozkosz swiat dominacji i uleglosci seksualnej

Inna rozkosz. Świat dominacji i uległości seksualnej

Jon Jacobs, William D. Brame, Gloria G. Brame

Pierwsza na polskim rynku książka, która wprowadza w świat BDSM i jego historię Autorzy przeprowadzili ponad sto wywiadów z osobami skupionymi wokół sceny BDSM. Książka zawiera opisy praktyk oraz obszerne cytaty dotyczące dominacji i uległości. Wyjaśnia, na czym polega kontrakt D&P i dlaczego tak istotna jest wyobraźnia i rozróżnienie technik (kary cielesne, wiązanie, klapsy, chłosta, intensywna stymulacja). Autorzy przedstawiają metody indywidualizacji ciała (gorsety, tatuaże, piercing, skaryfikacja) oraz opisują pragnienia jakie w nas tkwią (fetyszyzm, przebieranki, balansowanie na granicy płci, „złoty deszcz”). Książka pokazuje, że D&P to nie tylko zbiór praktyk, ale styl życia preferowany przez wiele osób.   źródło opisu: Czarna Owca, 2013 źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/erotyka/inna_rozkosz,p732161763

Szczegółowe informacje

isbn:9788375546040
wydawnictwo:Czarna Owca
data wydania:2013-04-17
liczba stron:576
język:polski
ocena:7.19

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!