Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki dziadek do orzechow i krol myszy

Dziadek do orzechów i Król Myszy

Ernst Theodor Amadeus Hoffmann

Niezwykła opowieść z pogranicza rzeczywistości, snu i fantazji, która zainspirowała Czajkowskiego do skomponowania jednego z najsłynniejszych baletów, to kolejna próba zaprezentowania literackiej klasyki dla młodego czytelnika w nowych szatach. Niniejsze wydanie "Dziadka do orzechów i Króla Myszy" pojawia się w nowym, wiernym przekładzie Elizy Pieciul-Karmińskiej, znanej z wyśmienitego, kompletnego tłumaczenia "Baśni dla dzieci i dla domu" braci Grimm. Tłumaczka oddaje do rąk polskich czytelników taką historię, jaką chciałby opowiedzieć im sam autor. Nieco oniryczne ilustracje Aleksandry Kucharskiej-Cybuch, która dała się już poznać czytelnikom m.in. jako twórczyni szaty graficznej do |Opowieści wigilijnej" doskonale współgrają z atmosferą dzieła.   źródło opisu: http://www.mediarodzina.com.pl/prod/115/Dziadek-do...(?) źródło okładki: http://www.mediarodzina.com.pl/prod/115/Dziadek-do...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788372785848
wydawnictwo:Media Rodzina
data wydania:2011-01-01
liczba stron:120
język:polski
ocena:7.18

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!