Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki duchy historie o nawiedzonych miejscach i ludziach

Duchy. Historie o nawiedzonych miejscach i ludziach

Rebecca E. Kidger

Książka Rebekki E. Kidger to kompendium prawdziwych historii o duchach .Autorka pracuje w telewizji i prowadzi badania na potrzeby popularnych programów o duchach i zjawiskach paranormalnych, będąc w konsekwencji profesjonalnym łowcą duchów. W swej książce R. Kidger powiązała umiejętności badacza i osobiste zainteresowanie historią, aby wyśledzić prawdziwe przypadki obserwacji i doświadczania obecności duchów. Utrzymuje, że sama widziała i słyszała niewytłumaczone zjawiska. Zafascynowana niezwykłymi wydarzeniami i starymi budynkami, bada ich historie i opowieści o duchach, które je nawiedzają.   źródło opisu: Wydawnictwo REA s.j. 2011 źródło okładki: zdjęcie autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:9788375444346
wydawnictwo:Rea
data wydania:2011-01-01
liczba stron:176
język:polski
ocena:4.96
tagi:duchy

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!