Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki drink intymny zwiazek kobiet z alkoholem

Drink. Intymny związek kobiet z alkoholem

Ann Dowsett Johnston

Alkohol dodaje nam odwagi. Dodaje szyku. Jesteśmy bardziej dowcipne, wyluzowane, mniej się przejmujemy. Alkohol podkreśla uroczystość chwili. Tworzy nastrój. Rozkręca imprezy. Pomaga przetrwać smutki i świętować sukcesy. Alkohol to przyjemność. Alkohol to nic złego. Chyba, że sprawy zajdą za daleko. Przy czym "za daleko" może okazać się zaskakująco blisko. Ann Dowsett Johnston dobrze o tym wie - przez lata mierzyła się najpierw z alkoholizmem matki, potem z własnym. Zadała sobie pytanie: dlaczego mnie to spotkało? I dlaczego liczba kobiet uzależnionych od alkoholu wzrasta z roku na rok? Jak to się stało, że ten problem dotyka coraz szerszych kręgów, niezależnie od wieku, wykształcenia, statusu majątkowego i sytuacji rodzinnej? Johnston z brutalną szczerością analizuje przyczyny własnego nałogu, zestawia je z relacjami innych kobiet, badaniami i opiniami ekspertów. Rzetelne obserwacje i przenikliwe wnioski pozwalają zrozumieć, jak skomplikowane relacje łączą kobiecy alkoholizm z kulturą, ekonomią i... emancypacją.   źródło opisu: Wydawnictwo WAB, 2013 źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl/ksiazki/drink-intymny-roman...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788328014107
wydawnictwo:W.A.B.
data wydania:2013-01-01
liczba stron:411
język:polski
ocena:6.05

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!