Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki dobro ktore czynisz powraca

Dobro, które czynisz, powraca

J.P. Vaswani

Wielcy nauczyciele wszystkich czasów dobrze wiedzieli, że krótka historia może stać się iskrą, która rozświetli serce człowieka. Uznany, hinduski mistrz życia duchowego, J.P.Vaswani, oddaje do rąk Czytelnika zajmujący zbiór niemal stu przypowieści. Każda wybrana została dla swego niepowtarzalnego wdzięku i dobroczynnego wpływu na ludzką duszę. Niektóre z nich opowiadają o świętych i bohaterach z przeszłości, inne o zwykłych ludziach, których imiona zagubiły się w zamęcie dziejów. Wiele pochodzi od anonimowych mędrców, którzy w kunsztowych opowieściach, prawdziwych klejnotach dawnej mądrości, przekazali swe nauki potomnym. Dziś korzystają z nich współcześni Czytelnicy, na nowo odkrywając ich niepowtarzalne piękno.   źródło opisu: okładka źródło okładki: www.kdc.pl

Szczegółowe informacje

isbn:83-85482-99-7
wydawnictwo:Palabra
data wydania:1997-01-01
liczba stron:160
język:polski
ocena:6.4

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!