Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki dar

Dar

Gaja Kołodziej

Kora Smolińska chodzi do ostatniej klasy liceum. Z dwójką przyjaciół: Teo i Asią świetnie się rozumieją. Kiedy Asia zakochuje się w kapitanie szkolnej drużyny koszykówki przyjaciele postanawiają jej pomóc zdobyć serce chłopaka. Zdolność Kory do czytania w myślach innych ma ułatwić wykonać plan. W szkole pojawia się nowy uczeń, który bardzo irytuje Kore. Eryk również ma swoją tajemnicę, którą potrafi bardzo dobrze strzec. Czy przyjaciele odkryją sekret Eryka ? Czy uda im się pomóc Asi zdobyć ukochanego?   źródło opisu: Wydawnictwo Lucky, 2012 źródło okładki: http://laar.wydawnictwolucky.pl/index.php?option=c...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788362502448
wydawnictwo:Lucky
data wydania:2012-01-01
liczba stron:272
język:polski
ocena:7.29

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!