Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki cuda archaniola michala

Cuda Archanioła Michała

Doreen Virtue

Kariera, dom, rodzina, zdrowie. Oto sprawy, o które możesz się troszczyć sam lub przy wsparciu wszechpotężnej istoty - Archanioła Michała. Czuwa on nad Tobą. A może czuwać jeszcze bardziej, jeśli tylko w odpowiednim momencie poprosisz go o wsparcie. Obrońca, doradca, wszechwiedzący i wszechmogący przyjaciel. Możesz już dziś zapewnić sobie jego opiekę, dzięki której zdrowie i życie Twoje oraz Twoich najbliższych będzie znajdowało się pod protekcją niebios. Doreen Virtue - specjalistka od kontaktów z aniołami - przedstawia sylwetkę i moc jednego z najpotężniejszych Archaniołów na świecie. Poznaj autentyczne historie, których bohaterowie ratowali życie swoje i swych najbliższych, utrzymywali pracę lub osiągali wewnętrzną harmonię właśnie dzięki pomocy Archanioła Michała. Oni wykorzystali swoją szansę i mogą być pewni, że w kolejnej trudnej sytuacji Michał znów im pomoże. Teraz kolej na Ciebie...   źródło opisu: okładka źródło okładki: www.merlin.pl

Szczegółowe informacje

isbn:978-83-7377-374-5
kategoria:Inne
data wydania:2009-01-01
liczba stron:177
język:polski
ocena:7.43

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!