Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki cien wolnosci

Cień Wolności

David Weber

#3 tom bocznego nurtu związanego z Quadrantem Talbot (Gromadą Talbot) cyklu o Honor Harringotn. Żeby nie było spoilerowania dla zachety dodam tylko recenzje: "Jak na Webera tom nie jest zbyt obszerny, ale gdy akcja już się rozkręci, czytelnicy nie odłożą książki, dopóki nie dotrą do ostatniej strony. Zakończenie przynosi zapowiedź dużych zmian i niespodzianek, więc fani wkrótce będą się głośno domagać kolejnej odsłony cyklu o Honor Harrington" - Booklist "Doskonała część cyklu... jest na mojej liście najlepszych książek roku" - Fantasybookcritic.blogspot.com   źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/book.ht...(?) źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/book.ht...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788378185307
wydawnictwo:Rebis
data wydania:2014-05-13
liczba stron:480
język:polski
ocena:7.13

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!